Energetiškai efektyvūs, darnūs ir ekonomiški namai - Pakrantės namai

Energetiškai efektyvūs, darnūs ir ekonomiški namai

Gyvenvietėje PAKRANTĖS NAMAI statomi individualūs A+ energetinio efektyvumo namai pasižymi visomis energetiškai efektyviam namui būdingomis savybėmis. Namai turi nuosavas 5kW saulės elektrines, grindinį šildymą, vanduo naudojamas tiesiai iš gręžinio.

Energetiškai efektyvių, darnių ir ekonomiškų namų privalumai:

Energija. Tai efektyvus atsinaujinančios energijos ir gamtos išteklių vartojimas.

Atsakingas neatsinaujinančių gamtos išteklių vartojimas. Renkantis energetiškai efektyvų namą, prisidedate prie klimato kaitos, aplinkos užterštumo ir gamtos išteklių saugojimo.

Ekonomija. Namas yra energetiškai efektyvus, todėl einamosios išlaidos už šilumą ir elektros energiją, palyginti su tradicinių namų, yra daug (60 % ir daugiau) mažesnės.

Švari aplinka. Namai naudojantys atsinaujinančią energiją kuria švarią ir sveiką aplinką tiek namo viduje, tiek lauke. Tokia aplinka skatina ir didina žmonių produktyvumą bei kūrybiškumą. Gyvenantys švarioje aplinkoje mėgaujasi komfortišku ir kokybišku gyvenimu.

Vertė. Energetiškai efektyvių namų vertė didėja. Žmonės pastebi gaunamą akivaizdžią naudą, todėl jie teikia ir ateityje teiks pirmenybę energetiškai efektyviems namams.

Laisvė. Tai pats geriausias jausmas, kai nereikia sukti galvos dėl elektros kainų didėjimo, kai esate energetiškai nepriklausomas.

Partneriai su kuriais dirbame: